Bezpłatne warsztaty: „VAT w obrocie międzynarodowym ze szczególnym uwzględnieniem transakcji wewnątrzwspólnotowych i zmian od 01.01.2014 r.” - 10 czerwca 2014 r.

12/05/2014

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Stowarzyszeniu „Promocja Przedsiębiorczości” serdecznie zaprasza na bezpłatne warsztaty pn.  

„VAT w obrocie międzynarodowym ze szczególnym uwzględnieniem transakcji wewnątrzwspólnotowych i zmian od 01.01.2014 r.”,

które odbędą się 10.06.2014 r. w siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Damrota 4, III piętro w Opolu.

W trakcie warsztatów omówione zostaną następujące zagadnienia:

1.      Wewnątrzwspólnotowy obrót towarami

2.      Zasady opodatkowania WDT i WNT

3.      Wewnątrzwspólnotowe transakcje łańcuchowe i trójstronne

4.      Zasady opodatkowania w przypadku świadczenia i nabywania usług w obrocie międzynarodowym

5.      Ewidencjonowanie świadczenia i nabywania usług transgranicznych

6.      Istotne zmiany zasad opodatkowania transakcji wewnątrzwspólnotowych od 01.01.2014r.

Warsztaty poprowadzi wieloletni wykładowca i praktyk z tej dziedziny, akredytowany trener wewnętrzny administracji skarbowej-  pan Robert Matusiak, starszy komisarz skarbowy Pierwszego Urzędu Skarbowego w Opolu.

W trakcie warsztatów zapewniamy wyżywienie w formie lunchu.

W celu otrzymania szczegółowej agendy Warsztatów oraz formularza zgłoszeniowego prosimy o kontakt mail'owy: j.wasiel@spp.opole.pl

 

Zgłoszenia należy nadsyłać do dnia 2 czerwca 2014 r. na adres e-mail: j.wasiel@spp.opole.pl  Liczba miejsc ograniczona do 20 osób. Po tej dacie zostaną Państwo poinformowani o zakwalifikowaniu się na listę uczestników. Ponieważ nasze doświadczenie wskazuje na duże zainteresowanie tym tematem, przewidujemy możliwość zorganizowania drugiej edycji warsztatów.

Warsztaty współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Programu Ramowego na rzecz Konkurencyjności i Innowacji (CIP) oraz budżet Państwa.

                                                

 


« wstecz

Projekt wspófinansowany przez Komisję Europejską oraz Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii ze Środków budżetu państwa.