OpinieKBA Automatic

Chciałabym serdecznie podziękować za zorganizowanie fantastycznego szkolenia pt. „Zmiany przepisów Kodeksu pracy 2023 - implementacja dyrektyw UE”. W dobie szkoleń online tak łatwo zapomnieć o niezwykłej wartości szkoleń stacjonarnych.

Protea S.A.

Szkolenie, które odbyło się w dn. 19.09.2023 dot. zmian przepisów Kodeksu pracy 2023 naprawdę na bardzo wysokim poziomie. Prowadząca posiadała bardzo dużą wiedzę, zarówno praktyczną jak i teoretyczną. Zdecydowanie polecam!

PPHU "N-STEEL” Sp. J. D. J. Pawlisz

Bardzo dziękuję za wczorajsze szkolenie pt. „Zmiany przepisów Kodeksu pracy 2023 - implementacja dyrektyw UE”, było bardzo dobrze poprowadzone. Prowadząca szkolenie przekazała wiedzę w przystępny i jasny sposób.

Amiston Sp. z o.o.

Współpraca z firmą EEN Opole to czysta przyjemność. Chcielibyśmy serdecznie podziękować za profesjonalne podejście oraz zaangażowanie jak również wyśmienity kontakt.

Biuro Rachunkowe K&W Sp. z o.o.

Usługa doradcza online z zakresu podatku VAT w obrocie międzynarodowym była bardzo dobrze przygotowana pod względem technicznym. Doradca posiadał bardzo szeroką wiedzę praktyczną i teoretyczną. Polecam Stowarzyszenie „Promocja Przedsiębiorczości” jako miejsce, gdzie można otrzymać konkretną pomoc biznesową

Paul Schockemöhle Logistics Polska Sp. z o. o.

Dziękuję za możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji online z zakresu podatku VAT w obrocie międzynarodowym. Uważam, że taka metoda jest bardzo korzystna ze względu na możliwość przedstawienia doradcy indywidualnego i konkretnego problemu firmy oraz skupieniu się tylko na nim.

Gonsior Alfred, Zakład Mechaniki Maszyn

Nasza firma korzystała z usług EEN Opole w zakresie wyjazdów branżowych, oraz poszukiwania potencjalnych partnerów biznesowych za granicą. Polecam EEN Opole za ich profesjonalne podejście i zaangażowanie oraz bardzo dobry kontakt z nimi.

Air Press Elżbieta Wanik, Bogdan Wanik Spółka Jawna

Wysoko oceniam współpracę z Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu „Promocja Przedsiębiorczości”. Chętnie korzystam z zaproszeń na szkolenia oraz doceniam ich wartość merytoryczną oraz przygotowanie i organizację.

Siliconnect Grzegorz Durecki

Z ogromną satysfakcją współpracuję z ośrodkiem EEN Opole – jakość obsługi oraz wysoki poziom organizowanych szkoleń oraz spotkań sprawiają, że współpraca z EEN Opole jest wartością dodaną dla mnie i mojej skromnej działalności.

METALOWIEC Sp. z o.o.

Wyrażamy pozytywną opinię na temat współpracy z Ośrodkiem EEN w Opolu. Bardzo doceniamy profesjonalizm, wsparcie i pomoc ze strony ośrodka podczas organizowanych szkoleń, wyjazdów oraz eventów branżowych. Dzięki spotkaniom na platformie Med2meet, organizowanym przez Ośrodek EEN, udało się nam nawiązać nowe kontakty biznesowe.

MM Systemy Sp. z o.o.

Chciałyśmy wspólnie z Panią Michaelą Kochoń serdecznie podziękować za zorganizowanie szkolenia, w jakim miałyśmy zaszczyt i przyjemność uczestniczyć w dniach 06.10-07.10.2022 w Opolu. Nasze podziękowania kierujemy w stronę Państwa ze względu na fakt, że nie obejmowało tylko zakresu samego szkolenia, które było niezwykle uczące i wartościowe. Dotyczy również przyjacielskiej atmosfery jaka panowała, dobrych relacji, jakie się nawiązały, wspólnie spędzonego czasu. To szkolenie jest doskonałym dowodem na to, że szkolenia nie są tylko miejscem nauki, ale także spotkaniem specjalistów, którzy chcą podzielić się tym, co najcenniejsze – doświadczeniem. Dzięki temu wzrastamy jako ludzie, przedsiębiorcy, dzięki temu więc wspólnie osiągamy sukces w biznesie i w życiu. Słowa ogromnego uznania kierujemy również w stronę organizatorów, bez których sukces tego szkolenia byłby niemożliwy. Niesamowita wiedza, profesjonalizm, niespotykana życzliwość, uśmiech, pozytywna energia – za to wszystko z serca dziękujemy. Mamy nadzieję, że niebawem będzie kolejna okazja, aby znów się spotkać, podczas organizacji kolejnych, równie udanych szkoleń.

U.B.M. KATARZYNA KOTASIŃSKA

Wyrażam pozytywną opinię na temat współpracy z Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu „Promocja Przedsiębiorczości”. Fachowa i pomocna kadra szybko odpowiada na wszelkie zapytania. Bardzo chętnie pomagają w pozyskaniu nowych kontaktów zagranicznych, jak również udzielają trafnych wskazówek i odpowiedzi dotyczących zarówno rynków zagranicznych jak i rynku krajowego. Polecamy współpracę.

Projekt Enterprise Europe Network współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii ze środków budżetu państwa.