Bezpłatne szkolenie online pt. „Zarządzanie międzynarodowym łańcuchem dostaw” w dniu 21.06.2022 o godz. 09.00

07/06/2022

Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców z woj. opolskiego do udziału w bezpłatnym szkoleniu online pt. „Zarządzanie międzynarodowym łańcuchem dostaw”.

Szkolenie odbędzie się w dniu 21.06.2022 r. w godz. od 09.00 do 15.00.

Szkolenie poprowadzi Pan Bogusław Śliwczyński od ponad 20 lat zajmuje się problematyką zarządzania operacyjnego przedsiębiorstw oraz łańcuchów dostaw, controllingu i kosztów oraz poprawy efektywności procesów. Jest ekspertem i doradcą zarządów wielu przedsiębiorstw, kierował lub był wykonawcą ponad 300 projektów dla przedsiębiorstw polskich i zagranicznych w zakresie doboru strategii operacyjnej, organizacji systemów zarządzania i controllingu, a także racjonalizacji procesów zakupów oraz zaopatrzenia, zarządzania zapasami, magazynowania, produkcji, transportu i dystrybucji. Ze względu na interdyscyplinarny obszar realizowanych prac i wymaganej w praktyce wiedzy.

Ponadto podczas szkolenia Zastępca Kierownika projektu Europe Direct Opole, Pani Anna Janc przedstawi regionalną sieć europejską Europe Direct.

Każda zgłoszona osoba musi dysponować komputerem lub innym urządzeniem mobilnym z wbudowaną kamerą i mikrofonem oraz dostępem do Internetu. Wyżej wymieniony sprzęt nie obliguje Państwa do udostępniania swojego wizerunku, jest potrzebny, aby móc aktywnie uczestniczyć w szkoleniu. Szkolenie odbędzie się poprzez platformę ClickMeeting. Dostęp z poziomu przeglądarki na komputerze i telefonie, zalecana przeglądarka Chrome. Link do transmisji prześlemy w dniu szkolenia. Prosimy o podawanie adresów e-mail, na które zostanie wysłane zaproszenie do logowania na szkolenie.

Udział w szkoleniu można zgłosić tylko poprzez odesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego e-mailem do dnia 20.06.2022 r. na adres m.stylska@spp.opole.pl. O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona. Z jednej firmy w szkoleniu mogą wziąć udział maksymalnie 2 osoby.

Projekt Enterprise Europe Network jest współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku na lata 2022-2025 oraz ze środków budżetu państwa w ramach dotacji celowej Ministerstwa Rozwoju i Technologii.

Formularz zgłoszeniowy
Program« wstecz

Projekt Enterprise Europe Network współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii ze środków budżetu państwa.