Bezpłatne seminarium pt. „Obowiązki przedsiębiorców wobec ZUS - zmiany w systemie ubezpieczeń od dnia 1.01.2023 r.” - 22.05.2023 r., godz. 8.30, Opole

27/04/2023

Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu „Promocja Przedsiębiorczości” w Opolu oraz Partnerzy wydarzenia: Park Naukowo-Technologiczny w Opolu, Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Opolu, Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Opolu, Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki, EUROPE DIRECT Opole, Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu, EURES – Sieć Europejskich Ofert Pracy, Opolska Izba Gospodarcza zapraszają przedsiębiorców z woj. opolskiego do udziału w bezpłatnym seminarium pt. „Obowiązki przedsiębiorców wobec ZUS- zmiany w systemie ubezpieczeń od dnia 1.01.2023 r., które odbędzie się 22.05.2023 r. o godz. 8.30 w Parku Naukowo-Technologicznym w Opolu, ul. Technologiczna 2, (sala Atrium).

Zapraszamy również do rozmów z ekspertami na stanowiskach informacyjnych, w których organizatorzy i Partnerzy będą udzielać przedsiębiorcom indywidualnych konsultacji.

Do Państwa dyspozycji będą eksperci: Enterprise Europe Network przy Stowarzyszeniu „Promocja Przedsiębiorczości” w Opolu, Park Naukowo-Technologiczny w Opolu, Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Opolu, Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Opolu, Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki, EUROPE DIRECT Opole, Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu, EURES – Sieć Europejskich Ofert Pracy, Opolska Izba Gospodarcza.

Rejestracji należy dokonać poprzez odesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do dnia 19.05.2023 r. na adres m.stylska@spp.opole.pl

O udziale w seminarium decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc ograniczona.

Zarejestruj się już dziś.        

Formularz
Program


« wstecz

Projekt Enterprise Europe Network współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z Programu na rzecz Jednolitego Rynku oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii ze środków budżetu państwa.