een.opole.pl

Z przyjemnością informujemy przedsiębiorców o nadchodzącej edycji SUBCONTRACTING MEETINGS, innowacyjnych spotkań matchmakingowych łączących przedsiębiorców przemysłowych z potencjalnymi podwykonawcami i poddostawcami. Wydarzenie odbędzie się w Poznaniu w dniach 31 maja – 3 czerwca 2022 r.

Główne Elementy Wydarzenia:

  1. Spotkania B2B: Subcontracting Meetings to unikalna okazja do nawiązywania partnerskich relacji biznesowych poprzez indywidualne spotkania B2B. To efektywny sposób na pozyskiwanie nowych kontrahentów, dostawców, czy partnerów biznesowych.
  2. Międzynarodowe Partnerstwo: Wydarzenie przyciąga przedsiębiorców nie tylko z Polski, ale także z innych krajów, co stwarza możliwość nawiązania międzynarodowych współprac i ekspansji na nowe rynki.
  3. Branże Przemysłowe: Subcontracting Meetings obejmuje szeroki zakres branż przemysłowych, w tym automotive, metalurgię, elektronikę, aeronautykę, meblarstwo, IT i wiele innych. To doskonała okazja dla przedsiębiorców z różnych sektorów do znalezienia partnerskich rozwiązań.
  4. Wydarzenia Towarzyszące: Podczas spotkania odbędą się również konferencje, seminaria oraz prezentacje branżowe, dostarczając dodatkowej wartości dla uczestników.

Jak Skorzystać z Subcontracting Meetings:

  • Rejestracja: Udział w Subcontracting Meetings wymaga wcześniejszej rejestracji poprzez oficjalną stronę internetową wydarzenia. Rejestracja jest otwarta do dnia rozpoczęcia spotkania.
  • Profil Firmy: Po zarejestrowaniu się, firma ma możliwość stworzenia swojego profilu, w którym może opisać swoje usługi, produkty oraz oczekiwane rodzaje współpracy.
  • Wybór Partnerów: Przed wydarzeniem uczestnicy mogą przeglądać profile innych firm, wybierać potencjalnych partnerów i umawiać się na spotkania B2B.
  • Spotkania Online i Offline: Subcontracting Meetings oferuje elastyczność – uczestnicy mogą uczestniczyć w spotkaniach zarówno online, jak i offline, dostosowując formę uczestnictwa do swoich preferencji i możliwości.

Subcontracting Meetings to wyjątkowe wydarzenie, które sprzyja rozwojowi biznesu, umożliwia nawiązywanie nowych relacji i wspieranie innowacyjnych projektów. Zapraszamy przedsiębiorców do aktywnego udziału w tej fascynującej platformie kooperacyjnej!

Podobne wpisy