een.opole.pl

W dniach 7-9 lipca 2022 r. odbędzie się 7. Edycja Turyńskiego Tygodnia Mody – TECH FASHION WORLD 2022. To wyjątkowe wydarzenie, podczas którego branża modowa spotka się zarówno w formie wirtualnej, jak i tradycyjnej, umożliwiając firmom nawiązywanie kontaktów, wymianę doświadczeń oraz prezentację swoich produktów i innowacji.

Główne elementy wydarzenia:

  1. Spotkania B2B Hybrydowe: 9 lipca 2022 r. odbędą się spotkania biznesowe online, pozwalające firmom uczestniczyć w wydarzeniu bez konieczności fizycznego udziału. To doskonała okazja do nawiązania międzynarodowych relacji biznesowych w dziedzinie mody.
  2. Spotkania na Miejscu: W dniach 7-8 lipca 2022 r. Mercato Centrale Torino stanie się miejscem tradycyjnych spotkań branżowych. Fizyczna obecność pozwoli uczestnikom na bezpośredni kontakt, prezentację produktów oraz możliwość omówienia potencjalnych współprac.
  3. Prezentacje i Wystawy: Podczas wydarzenia firmy będą miały okazję prezentować swoje produkty i innowacje, zyskując widoczność wśród międzynarodowej publiczności związanej z branżą mody.
  4. Innowacje Technologiczne: Tech Fashion World 2022 skupia się na nowoczesnych technologiach w modzie. Uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć najnowsze trendy z zakresu technologii stosowanych w produkcji odzieży.

Jak skorzystać z wydarzenia:

  • Rejestracja: Udział w Tech Fashion World 2022 jest bezpłatny, jednak wymaga wcześniejszej rejestracji. Firma może zarejestrować się na wybrane dni i wybrać formę udziału (wirtualny lub fizyczny).
  • Wirtualne Spotkania B2B: Dla uczestników, którzy nie mogą być obecni fizycznie, istnieje możliwość uczestnictwa w spotkaniach B2B online. Prosta platforma umożliwiająca łatwe nawiązywanie kontaktów.
  • Własny Stoisko Wirtualne: Firmy mają możliwość założenia wirtualnego stoiska, gdzie mogą prezentować swoje produkty, udostępniać materiały promocyjne i umawiać się na spotkania.

Tech Fashion World 2022 to unikalna szansa dla przedsiębiorstw z branży mody na zwiększenie swojej widoczności, znalezienie nowych partnerów biznesowych oraz pozyskanie inspiracji związanych z innowacjami technologicznymi w modzie. Zapraszamy do udziału!

Podobne wpisy