een.opole.pl


Z okazji międzynarodowych targów tekstyliów technicznych i włóknin: TechTextil we Frankfurcie w dniach od 21 do 24 czerwca 2022 r. oraz Międzynarodowej Konferencji Inteligentnych Tekstyliów: InMotion w Weimarze w dniach 21 – 23 września 2022 r. zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej platformy.

  1. Współpraca Biznesowa: Tworzenie nowych relacji biznesowych pomiędzy firmami z branży tekstyliów technicznych. Możliwość znalezienia partnerów do projektów, wymiana doświadczeń oraz potencjalne współdzielenie zasobów.
  2. Dostęp do Innowacji: Przedsiębiorstwa korzystające z platformy zyskają dostęp do najnowszych innowacji i technologii w dziedzinie tekstyliów technicznych. Platforma stanie się miejscem, gdzie nowoczesne pomysły spotkają się z praktyką biznesową.
  3. Promocja Branży: Możliwość prezentacji swoich osiągnięć, produktów oraz projektów. Platforma wspiera promocję firm i branży tekstyliów technicznych zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej.
  4. Szkolenia i Webinaria: Organizacja szkoleń i webinariów z zakresu najnowszych trendów, technologii i wyzwań branżowych. Uczestnicy platformy będą mieli okazję podnosić swoje kwalifikacje i być na bieżąco z dynamicznie rozwijającym się sektorem tekstyliów technicznych.

Jak dołączyć do platformy:

  1. Zarejestruj Się: Udział w platformie jest bezpłatny. Wystarczy zarejestrować się, podając podstawowe informacje o firmie i jej profilu działalności.
  2. Uzupełnij Profil: Po rejestracji uzupełnij profil firmy, dodając informacje o oferowanych produktach, doświadczeniu branżowym oraz oczekiwaniach co do potencjalnej współpracy.
  3. Wyszukuj Partnerów: Przeglądaj profile innych firm, wyszukuj potencjalnych partnerów biznesowych, i nawiązuj kontakty.
  4. Aktywnie Uczestnicz: Bądź aktywny, uczestnicz w dyskusjach, bierz udział w wydarzeniach i szkoleniach. Im bardziej zaangażowany, tym większe korzyści dla Twojej firmy.

Terminy do zapamiętania:

  • 21-24 czerwca 2022 r.: Międzynarodowe Targi Tekstylne TechTextil we Frankfurcie.
  • 21-23 września 2022 r.: Międzynarodowa Konferencja Inteligentnych Tekstyliów: InMotion w Weimarze.

Zapraszamy do udziału w „Smart & Technical Textiles” – miejscu, gdzie innowacje spotykają się z biznesem!

Podobne wpisy