Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza polskie firmy i startupy z branży medycznej do udziału w nieodpłatnym wykorzystaniu polskiego stoiska informacyjno-promocyjnego podczas targów Rehacare 2022 w Dusseldorfie, które odbędą się w dniach 14-17 września 2022 r.

Dlaczego Warto Dołączyć:

 1. Promocja na Arenie Międzynarodowej: Targi Rehacare to jedno z największych wydarzeń branżowych związanych z rehabilitacją, opieką zdrowotną i technologią wspierającą. Udział umożliwia eksponowanie produktów oraz usług na międzynarodowej scenie.
 2. Nawiązywanie Kontaktów Biznesowych: Stoisko informacyjno-promocyjne to doskonała okazja do nawiązywania relacji biznesowych z przedstawicielami branży medycznej, potencjalnymi partnerami oraz klientami.
 3. Prezentacja Innowacyjnych Rozwiązań: Uczestnictwo pozwala na prezentację innowacyjnych produktów i rozwiązań, co może przyczynić się do zwiększenia zainteresowania ze strony odwiedzających targi.
 4. Wsparcie Polskich Firm: Stoisko stanowi centralny punkt, gdzie polskie firmy mogą wspólnie prezentować się na międzynarodowej arenie, zyskując większą widoczność i siłę oddziaływania.

Informacje Praktyczne:

 • Data Targów: 14-17 września 2022 r.
 • Miejsce: Dusseldorf, Niemcy
 • Typ Stoiska: Informacyjno-promocyjne
 • Koszty Udziału: Bezpłatne

Jak Dołączyć:

 1. Rejestracja: Zainteresowane firmy powinny zarejestrować swoje uczestnictwo za pośrednictwem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.
 2. Przygotowanie Materiałów Promocyjnych: Uczestnicy mają możliwość przygotowania i dostarczenia własnych materiałów promocyjnych do wykorzystania na stoisku.
 3. Korzyści Uczestnictwa: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapewnia wsparcie organizacyjne, umożliwiając polskim firmom skupienie się na prezentacji swojej oferty.

Zapraszamy do Aktywnego Udziału!

Udział w polskim stoisku informacyjno-promocyjnym na targach Rehacare 2022 to unikalna okazja dla polskich firm medycznych do promocji swoich produktów, nawiązania nowych kontaktów biznesowych i zdobycia międzynarodowego uznania. Zarejestruj się już dziś i dołącz do polskich przedsiębiorców podczas tego prestiżowego wydarzenia branżowego!

Podobne wpisy