Zapraszamy firmy do udziału w hybrydowych spotkaniach B2B podczas prestiżowych międzynarodowych targów „INNOFORM”, które odbędą się w dniach 27-29 września 2022 r. W ramach spotkań B2B, które odbędą się głównie 28-29 września, uczestnicy będą mieli okazję do nawiązania nowych relacji biznesowych oraz promocji swoich produktów i usług.

Dlaczego Warto Wziąć Udział:

 1. Spotkania B2B w Trybie Hybrydowym: Uczestnictwo w spotkaniach B2B umożliwi skuteczną komunikację zarówno online, jak i offline, co zwiększa szanse na nawiązanie wartościowych kontaktów biznesowych.
 2. Międzynarodowe Forum Branżowe: Targi „INNOFORM” gromadzą przedstawicieli sektora produkcji narzędzi i przetwórstwa, tworząc unikalne forum do wymiany doświadczeń i prezentacji najnowszych rozwiązań.
 3. Promocja Produktów i Usług: Uczestnicy mają szansę wyróżnienia się na tle konkurencji poprzez prezentację swoich produktów i usług przed międzynarodową publicznością.
 4. Możliwość Współpracy Z Międzynarodowymi Partnerami: Targi przyciągają przedsiębiorców z różnych krajów, co stanowi doskonałą okazję do nawiązania współpracy na skalę międzynarodową.

Informacje Praktyczne:

 • Data Targów: 27-29 września 2022 r.
 • Miejsce: Bydgoszcz, Polska
 • Spotkania B2B: 28-29 września 2022 r.
 • Sektory Branżowe: Przemysł narzędziowo-przetwórczy
 • Tryb: Hybrydowy (Online i Offline)
 • Udział: Bezpłatny

Jak Dołączyć:

 1. Rejestracja: Udział w spotkaniach B2B wymaga wcześniejszej rejestracji na oficjalnej stronie targów lub poprzez platformę do obsługi rejestracji.
 2. Przygotowanie Profilu Firmy: Zaleca się przygotowanie atrakcyjnego profilu firmy, aby wyróżnić się wśród potencjalnych partnerów biznesowych.
 3. Planowanie Spotkań: Zarejestrowane firmy mają możliwość zaplanowania spotkań z innymi uczestnikami, co zwiększa efektywność udziału.

Zapraszamy do Aktywnego Udziału w „INNOFORM” w Bydgoszczy!

Udział w międzynarodowych targach „INNOFORM” stanowi wyjątkową okazję do nawiązania nowych relacji biznesowych, promocji swojej firmy na arenie międzynarodowej oraz zdobycia wiedzy o najnowszych trendach w branży narzędziowo-przetwórczej. Zarejestruj się już dziś i dołącz do elitarnego grona przedsiębiorców działających w sektorze produkcji narzędzi i przetwórstwa!

Podobne wpisy