een.opole.pl


Enterprise Europe Network Opole
. Tech Industry 2022 – Spotkania B2B Online na Targach Przemysłowych

Z przyjemnością ogłaszamy możliwość udziału firm w międzynarodowych spotkaniach B2B online, które odbędą się w ramach prestiżowych targów przemysłowych „Tech Industry 2022”. Wydarzenie to jest jednym z największych i najważniejszych przemysłowych spotkań w regionie bałtyckim. „Tech Industry 2022” to nie tylko targi, ale również doskonała okazja do budowania relacji biznesowych i wymiany doświadczeń w dynamicznym środowisku przemysłowym. Zachęcamy firmy do aktywnego uczestnictwa w tych innowacyjnych spotkaniach B2B!

Kluczowe Informacje:

  • Data: 18-19 maja 2022 r.
  • Format: Spotkania B2B online, umożliwiające efektywną współpracę i nawiązywanie partnerskich relacji biznesowych.

Dlaczego Warto Wziąć Udział:

  1. Nowe Kontakty Biznesowe: Spotkania B2B to doskonała okazja do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych, pozyskiwania partnerów, dostawców czy odbiorców.
  2. Międzynarodowe Perspektywy: Targi „Tech Industry 2022” przyciągają przedsiębiorców z różnych krajów, co otwiera możliwość ekspansji na nowe rynki i nawiązywania międzynarodowej współpracy.
  3. Branże Przemysłowe: Wydarzenie obejmuje różnorodne branże przemysłowe, takie jak produkcja, technologie przemysłowe, metalurgia, elektronika, czy automatyka. To doskonała szansa dla przedsiębiorców z różnych sektorów znaleźć partnerskie rozwiązania.
  4. Dostosowane Spotkania: Platforma umożliwia dostosowanie spotkań do indywidualnych preferencji i potrzeb, co sprawia, że uczestnictwo jest efektywne i skrojone na miarę.

Jak Wziąć Udział:

  • Rejestracja: Udział w spotkaniach B2B wymaga wcześniejszej rejestracji poprzez oficjalną stronę „Tech Industry 2022”. Rejestracja jest otwarta do dnia rozpoczęcia wydarzenia.
  • Utworzenie Profilu: Po rejestracji, każda firma ma możliwość stworzenia swojego profilu, opisującego ofertę, oczekiwane rodzaje współpracy oraz inne istotne informacje.
  • Wybór Partnerów: Uczestnicy mają dostęp do listy firm biorących udział w wydarzeniu, co umożliwia wybór potencjalnych partnerów do spotkań B2B.
  • Spotkania Online: Platforma umożliwia przeprowadzenie spotkań online, co pozwala na elastyczność i udział z dowolnego miejsca na świecie.

Podobne wpisy