Enterprise Europe Network Opole. Zachęcamy firmy z województwa opolskiego do aktywnego udziału w prestiżowych międzynarodowych spotkaniach biznesowych „Connect2Slovenia”, które odbędą się podczas Międzynarodowych Targów Handlu i Biznesu w Celje, Słowenia, 15 września 2022 r.

Dlaczego Warto Dołączyć:

 1. Świetna Okazja do Nawiązania Współpracy: Spotkania „Connect2Slovenia” to doskonała platforma do nawiązywania relacji biznesowych z firmami z obszaru zielonej energii, technologii czy innowacyjnych rozwiązań.
 2. Rozwinięcie Sieci Kontaktów: Uczestnictwo umożliwia rozwinięcie międzynarodowej sieci kontaktów, co może przyczynić się do pozyskania partnerów handlowych czy dostawców.
 3. Promocja na Rynku Słoweńskim: Słowenia to dynamiczny rynek z dużym potencjałem. Udział w targach to okazja do promocji swojej firmy i produktów na arenie międzynarodowej.
 4. Wsparcie Eksporterów: Targi Handlu i Biznesu w Celje to jedno z najważniejszych wydarzeń dla eksporterów. „Connect2Slovenia” umożliwia uczestnikom skoncentrowanie się na budowaniu relacji biznesowych.

Informacje Praktyczne:

 • Data Targów: 15 września 2022 r.
 • Miejsce: Celje, Słowenia
 • Spotkania Biznesowe: „Connect2Slovenia”
 • Sektor Branżowy: Zielona energia, technologie, innowacje
 • Koszty Udziału: Bezpłatne

Jak Dołączyć:

 1. Rejestracja: Firmy z województwa opolskiego zainteresowane udziałem powinny dokonać rejestracji na oficjalnej stronie targów lub skontaktować się z przedstawicielem Enterprise Europe Network.
 2. Przygotowanie Profilu Firmy: Zaleca się przygotowanie atrakcyjnego profilu firmy, aby wyróżnić się wśród potencjalnych partnerów biznesowych.
 3. Planowanie Spotkań: Po zarejestrowaniu się, firmy mają możliwość planowania spotkań z innymi uczestnikami, co zwiększa efektywność udziału.

Zapraszamy do Aktywnego Udziału w „Connect2Slovenia” na Targach w Celje!

Udział w międzynarodowych spotkaniach biznesowych „Connect2Slovenia” to doskonała okazja dla firm z województwa opolskiego do rozwinięcia swojej obecności na rynku słoweńskim, nawiązania nowych współprac handlowych i promocji innowacyjnych rozwiązań. Zarejestruj się już dziś i dołącz do sukcesu polskich przedsiębiorców na międzynarodowej scenie biznesowej!

Podobne wpisy