Z przyjemnością zapraszamy do udziału w spotkaniach B2B, organizowanych w ramach 52. Międzynarodowego Sympozjum na Temat Olejków Eterycznych (ISEO 2022), przez ośrodek Enterprise Europe Network zlokalizowany we Wrocławskim Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej.

Kluczowe Informacje:

 • Data: 5 września 2022 r.
 • Godziny: 9:00 – 17:00
 • Miejsce: [Miejsce wydarzenia]

Cel Giełdy B2B:

Giełda B2B ISEO 2022 stanowi doskonałą okazję dla przedsiębiorców, badaczy oraz innowatorów z branży olejków eterycznych do nawiązania nowych relacji biznesowych, znalezienia potencjalnych partnerów do współpracy międzynarodowej oraz promocji swoich produktów i innowacji na światowym rynku.

Dlaczego Warto Wziąć Udział:

 1. Międzynarodowe Kontakty: Wydarzenie przyciągnie przedstawicieli z różnych krajów, co otworzy możliwość ekspansji na nowe rynki i budowy międzynarodowych relacji biznesowych.
 2. Branża Olejków Eterycznych: Giełda skupia się na branży olejków eterycznych, co sprawia, że uczestnicy spotkania są ukierunkowani na konkretne dziedziny i potrzeby.
 3. Promocja Produktów i Innowacji: Uczestnicy mają szansę zaprezentować swoje produkty, innowacje oraz nowości w branży przed międzynarodową publicznością.
 4. Spotkania B2B: Organizowane spotkania B2B umożliwiają skoncentrowaną wymianę doświadczeń, pomysłów i planów współpracy.

Jak Wziąć Udział:

 • Rejestracja: Udział w Giełdzie B2B wymaga wcześniejszej rejestracji poprzez oficjalną stronę ISEO 2022 lub platformę do obsługi wydarzenia.
 • Utworzenie Profilu: Po rejestracji, każda firma może utworzyć swój profil, podając informacje o ofercie, poszukiwanych partnerach oraz innych istotnych aspektach.
 • Wybór Spotkań: Uczestnicy mają możliwość wyboru konkretnych firm do spotkań B2B, co sprawia, że czas spędzony na wydarzeniu jest efektywnie wykorzystany.
 • Spotkania Online i Na Żywo: Giełda B2B ISEO 2022 umożliwia zarówno spotkania online, jak i tradycyjne, dostosowując się do preferencji uczestników.

Udział w giełdzie B2B podczas ISEO 2022 to doskonała szansa dla przedsiębiorców z branży olejków eterycznych na rozwinięcie międzynarodowej współpracy, zdobycie nowych rynków zbytu i promocję swoich produktów na arenie światowej. Zachęcamy do aktywnego uczestnictwa!

Podobne wpisy